Red White Club

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Red White Club » Юмор » Націоналістичні анекдоти, або гумор по-українськи....


Націоналістичні анекдоти, або гумор по-українськи....

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Сидять москаль з українцем над річкою - рибу ловлять.
Коли це в обох клює. Тягнуть й витягають золоту рибку. Москаль за губу зачепив, а українець за хвоста.
Рибка каже:
- Москалю виконаю два бажання, бо він мене за губу зачепив, а українцеві - одне, бо він лише хвоста
упіймав.
Москаль подумав, як би дошкулити українцеві та й каже:
- Хочу, чтоб вокруг Расеи был десятиметровый забор, как между Израилем и Палестиной. И еще хочу, чтоб в
Расее ни одного хохла не осталось.
Українець почухав потилицю й питає золоту рибку:
- А точно там жодного українця не лишилося?
- Точно, - віказує рибка.
- Ну тоді заливай бетоном до краю паркана.

- Скажитє, а что такоє Московская колбаса?
- Тю! Так то ж салоиммитатор!!

Сидить батько і на доньку свою дивиться, яка підлогу миє... та й каже:
- Слухай, мати, а скільки це вже нашій доньці років?
- Скільки, скільки... порахуй!
- Та я бачу, шо пора... тому і питаю.

Йдуть два куми по дорозі, коли - Вжик!.. - їх обганяє мотоцікліст без голови.
Глянули куми один на одного з подивом та йдуть далі. Коли знову - Вжик!.. - мотоцикліст також без голови. Знову здивувались куми та йдуть далі. В третій раз - Вжик!.. - знову мотоцикліст та знову без голови.
Тоді один й каже:
- Слухайте куме, шо це робиться - нічого не розумію?
- Мабуть, куме, вам треба косу на інше плече перекласти...

0

2

Їдуть в сусідніх купе Укарїнці і москалі! Укарїнці від скуки рішили подіставати москалів....
От наші і кличуть їх.
- Москалі !!!
Ті відповідають. - ШТО ???
Наші. - Йдіть на*уй ! Москалі мовчать...
Українаці іх знов кличуть. - Москалі !!!
ті у відповіть. - што ???
Наші. - Йдіть на*уй!!!
Вся москальня мовчить але поченають нервувати . Ну наші їх добивають. - Москалі !!!
М. - Та штоо ????
У. - Йдіть на*уй!!!
Ну москалі нестерпіли і рішали наших подратувати! От і кричать.
Хохли ! тишина.....
М. - Хохли !!! тишина......
Ну вони ще раз кричать ....
М. - Хохли!!!!!
Наші у відповідь.
Москалі то ви ???
М. - Да !!!!
У. - Йдіть на*уй!!!!

0

3

- А Ви знаєте, що у москалів означає наше слово "шабля"?
- І що ж у москалів означає наше слово "шабля"?! - А от що : "шабля" - це "Тихіше, панночко!".

***
Трапилось так, що помер студент, направили його в пекло, а там його запитує чорт:
- Ти яке пекло хочеш звичайне, чи студентське?
Студент не думаючи:
- Давай звичайне!
В звичайному пеклі гульки, дівки, горілка, тільки приходить кожен день чорт і забиває гвіздка в сідницю.
Через певний час находить студент того чорта, і кричить не своїм голосом:
- Все досить, давай студентське!
В студентському теж саме, от тільки чорта немає, ні день, ні другий. Аж раптом прибігає чорт: в одній руці молоток, в іншій відро з гвіздками і каже:
- Ну, що студент сесія прийшла!

***

Околиця Львова, ранок, перехрестя, стоїть ДАЇшник на дорозі. Їде модна така машина, дай думає спиню. Спиняє.
- Добрий ранок!
- Добрий!
- Ваші документи будь-ласка.
- Будь ласка!
- Вийдіть з машини.
- З задоволенням! Виходить здоровенний вуйко в вишиванці, все при ньому, посміхається собі у вуса.
- Що гарний настрій?
- Гарний.
- Відкрийте багажник.
- Прошу...
Відкриває, а там труп в мішку, порубаний на дрібні шматки, кров м'ясо і все таке...
- Шо москаль?...
- Еге ж...
- Яке прикре самогубство....

***

Створив Господь мавпу. А тодi дивиться - ні, людина все ж краще.
Ну, збирає вiн усiх мавп i каже: щоб до завтра менi людьми стали!
Ну, мавпи цiлу нiч хвости вiдрiзали, голились, зрештою, прокидається Господь - краса!
Живуть люди у бiлих хатах iз вишневими садочками, хрущi над вишнями гудуть i т.д. Але що це? Деякi мавпи все ще у лiсi по деревах стрибають!
Ну, вiн як гримне на них: "Я Господь ваш, я вас створив, як ви смiєте не пiдкорятись словам моiм?!"
Мавпи перелякались, поховались у кущах, аж тодi найсмiливiша вилазить i каже забуханим голосом:
"А мы па-украински не панiмаем!

***

У чорному, чорному лісі,
на чорній, чорній галявині,
на чорному, чорному пеньку,
сидять двоє чорних чоловіків.
А один з них і каже:
- Куме і навіщо ми того ската палили!?

***

- На, скуштуй! Тiльки не випльовувай! Поклади на язик. Вiдчуваiш бульбашки?................. Це карбид!

***
Через рік цей самий американець вивчив українську і знову йде селом...
- добрий день, дядьку!
- добрий день, американський шпіоне...
Знову через рік в українському народному вбранні йде селом американець... вітається:
- добрий день, дядьку!
- добрий день, американський шпіоне!
- Дядьку! А як Ви знаєте, що я американський шпіон, а не українець? Я ж ось українською вільно володію і вбрання українське...
- А ти в дзеркало дивився?? Негра ти чорна!!!

***

Під час війни потрапив в українське село маленький негр. Там він виріс, потім працював в колгоспі.
І от іде він у росію за програмою обміну робітниками. Сидить собі в загальному вагоні, нарізає ножем сало та їсть собі.
Але тут він помічає, що на нього чомусь всі дивляться. Так триває декілька хвилин і тут негр не витримує - забиває ножа в стіл та кричить:
- Шо, москалі, сала не бачили !?

0


Вы здесь » Red White Club » Юмор » Націоналістичні анекдоти, або гумор по-українськи....